Lista ogłoszeń - Praca - Zatrudnię

Praca / Zatrudnię

ZATRUDNIÄ? SERWISANTA W MOBILNY SERWIS AKUMULATOR??W

poniedziałek, 11 marca 2019, 10:46, Mobilny Serwis Akumulator??w, info@e-moto.pl

Poszukuję osoby poważnej, ambitnej, odpowiedzialnej, lubiącej ład i porządek, sumiennej.

Opis stanowiska:

Montaż akumulatorów w pojazdach samochodowych i urządzeniach zasilanych akumulatorami.

Serwis akumulatorów rozruchowych i zasilających.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna o obsługę klientów stacjonarnych oraz mobilnych.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Doświadczenie w posługiwaniu się podstawowymi narzędziami warsztatowymi

Umiejętność pracy w zespole

Dyspozycyjność

Zdolności manualne

Prawa jazdy kat. B

Oczekiwania :

preferowane wykształcenie techniczne - zawodowe, techniczne

umiejętność swobodnej obsługi komputera

zdolności manualne - techniczne

gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji

umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole

Zapewniamy:

umowę o pracę

kompleksowe przygotowanie do pracy - szkolenia teoretyczne i praktyczne

ambitne zadania związane z akumulatorami

Zainteresowanych proszę o kontakt

info [at] e-moto.pl

rozwiń treść