Oferta pracy dla Przedstawiciela Handlowego

Firma Baterie Przemysłowe Sp. z o.o., autoryzowany przedstawiciel koncernu GS YUASA w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Miejsce pracy: Gdańsk/możliwość pracy z domu w przypadku zamieszkania poza Trójmiastem

Opis stanowiska:
• Sprzedaż produktów i usług wysokiej jakości
• Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
• Bezpośrednie spotkania z umówionymi klientami
• Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami i opieka posprzedażowa
• Prowadzenie negocjacji
• Prowadzenie szkoleń produktowych
• Raportowanie wyników pracy do Kierownika Regionalnego

Wymagania:
• Doświadczenie w mobilnej sprzedaży B2B w branży motoryzacyjnej – min rok
• Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów
• Bardzo dobra znajomość rynku Polski północnej i umiejętność budowania własnego portfela klientów
• Nastawienie na rozwój
• Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie
• Umowa o pracę
• Atrakcyjne warunki finansowe (solidna podstawa + prowizja)
• Pakiet socjalny: opieka medyczna w Luxmed, wyjazdy integracyjne,
• Dużą swobodę w działaniu
• Przyjazną atmosferę
• Bardzo prosty system raportowania
• Profesjonalny pakiet szkoleń wstępnych i produktowych
• Podstawowe narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
• Asystę Telefonicznego Wsparcia Sprzedaży

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: a.fiebig@baterie.com.pl

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę Baterie Przemysłowe Sp. z o.o. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. nr 133 poz.883)”

Brak klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami